דף הבית  |  על האתר  |  קישורים  |  אלבום התמונות  |  תרשים מניפה  |  תרשים אנכי  |  פינת זיכרון  |  מי יודע?  |  ימי הולדת  |  דף קשר  |  פורום משפחתי  |  כניסה למשתמש רשום  |  צור קשר  
 
 
 
לחץ כאן כדי להוסיף את האתר למועדפים
 
 
 

 
יצחק נעם בפרמיירה

תגובות: 0
צפיות: 1
בני משפחה יקרים,
אתר זה הוקם בפרק זמן קצר לאחר שיחת טלפון ביני לבין תמר גל-שראי בה הועלה הרעיון להקמת האתר, לקראת המפגש המשפחתי המתוכנן בחנוכה (בדצמבר 2010).
 
מראש אני מתנצלת אם נפלו אי אלו טעויות ו/או אם חסר פרט זה או אחר בתוכן האתר. אם הבחנתם בכך, הנכם מוזמנים לפנות אליי בדוא"ל לפי הכתובת maayana.ben@gmail.com או אחה"צ בטלפון 052-2760104. 
 
מלבד תרשימים של עץ המשפחה, בצורת מניפה ובתרשים אנכי, יש באתר זה עמודים נוספים כדלהלן:
 
עמודים אישיים
לכל אחת ואחד מבני המשפחה עמוד אישי אשר מלבד הפרטים ה"רגילים"  שליקטתי (תאריכי לידה, שמות הורים, ילדים ותמונת פנים),  תוכלו להוסיף בו, אם תרצו, תמונות, הקלטות וידיאו ואודיו, קישורים לסרטונים ביוטיוב (כמו זה שמופיע בדף הבית) סיפורים ואנקדוטות לשיתוף בני המשפחה בהם, ככל אשר תחפצו. רצוי  וניתן לצרף לכל תמונה גם הסבר, תאריך צילום ועוד. 

ע"מ למנוע אי נוחות למי מבני המשפחה, הוגבלה לציבור הרחב הצפייה בתוכן העמודים האישיים ובעמודים נוספים. צפייה בהם ניתנת לבני המשפחה בלבד באמצעות שם משתמש וסיסמא. עמודים אישיים של מי שאינם בין החיים, ניתנים לצפיה באופן חופשי. בן משפחה שירצה להפוך את העמוד האישי שלו לגלוי לציבור הרחב, יכול לעשות זאת בעצמו  או, ע"י  פנייה בלחיצה כאן! המשך יום נפלא.

קישורים, קבצים וסיפורים
עמוד זה נועד לרכז קישורים, קבצים וסיפורים הקשורים למשפחת ברץ.  יש לך סיפורים מעניינים הקשורים למשפחת ברץ? רוצה שיגיעו לכל בני המשפחה ויותר?   כאן המקום!  נא לשלוח את הסיפורים לכתובת הדוא"ל:
maayana.ben@gmail.com    -  כולנו ממתינים בקוצר רוח.
 
 
אלבום התמונות
לחלק מבני המשפחה תמונות מעניינות, ישנות, יקרות ערך ו/או היסטוריות שאיש מלבדכם עוד לא ראה. אנא שתפו בהן את שאר בני המשפחה. תמונות כאלה, מקומן כאן!  בעמוד "אלבום התמונות" - להנאת כולנו. נא לשלוח את התמונות - את שמות המצולמים בהם ואת תאריך הצילום אם ישנו, לכתובת הדוא"ל:  maayana.ben@gmail.com  - כולנו ממתינים בקוצר רוח.
 
ימי זיכרון
זהו עמוד שנועד לרכז עבורנו את שמות יקירינו שנפטרו, על מנת לקיים את ימי הזיכרון שלהם במועד ולהתייחד עם זכרם.
 אודה לכם אם תשלחו לאתר את שמות יקירינו שנפטרו בצירוף תאריכי הפטירה, כדי שנזכור את כולם. לשליחת שמות ותאריכים -  לחץ כאן!
 
ימי הולדת
זהו עמוד שירכז עבורכם את תאריכי ימי ההולדת שלכם - לברכות הדדיות של בני המשפחה אלה לאלו. אשמח אם תעשו בו שימוש. גם אשמח לקבל מכם שמות ותאריכים נוספים לעידכון הרשימה בלחיצה כאן!
 
יצירת קשר
זהו עמוד שנועד לשלוח אליי (למעיינה) הודעות טקסט הקשורות לאתר. שמות ותאריכים, בקשה להקצאת שם משתמש וסיסמא  וכו'. תמונות וקבצים אתם מתבקשים לשלוח באמצעות כתובת הדוא"ל שלי:  maayana.ben@gmail.com  מלבד זאת אפשר לפנות אליי טלפונית בשעות אחה"צ 052-2760104.
 
מלבד האמור מעלה, בני משפחה שייכנסו לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמא, יכולים להנות גם מהאפשרויות כדלהלן: 
 
דף קשר משפחתי
זהו עמוד שנועד לרכז בתוכו:  כתובות דואר ומיקוד, כתובות דוא"ל, טלפונים קוויים וטלפונים סלולארים של בני המשפחה.  מסיבות מובנות עמוד זה מוגן באמצעות שם וסיסמא מעיני זרים.
 
"מחוברים"
בשוליו השמאליים של כל עמוד באתר (למטה), תבחינו בכותרת: "מחוברים".  תחתיה יופיעו שמותיהם של בני המשפחה שמחוברים יחד איתכם לאתר. - זאת כמובן אם גם אתם וגם הם נכנסתם לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמא.
  
 "שלח/י הודעה"
בשוליו השמאליים של כל עמוד באתר (למטה), תבחינו בצמד המילים: "שלח/י הודעה".  בלחיצה על צמד מילים אלה, ניתן לשלוח הודעה לבן משפחה יחיד או לחלק מבני המשפחה (לכולם במקביל). אם וכאשר בן המשפחה הנמען ייכנס לאתר - באמצעות שם משתמש וסיסמא,  ימצא כתובת אדומה המודיעה לנמען כי נשלחה אליו הודעה (הכתובת האדומה מופיעה בשוליים השמאליים-בתחתיתו של כל עמוד באתר).   
 
"הודעות בהמתנה"
לאחר ששלחתם הודעה באמצעות המערכת הנ"ל, יש באפשרותכם לבדוק אם ההודעה נקראה. זאת באמצעות לחיצה על צמד המילים: "הודעות בהמתנה".  גם צמד המילים "הודעות בהמתנה" תופיע בשוליים השמאליים - בתחתיתו של כל עמוד באתר אם וכאשר תיכנסו אליו, באמצעות שם משתמש וסיסמא.     
 
לקבלת שם משתמש וסיסמא,  אנא פנו אליי באמצעות כתובת הדוא"ל:  maayana.ben@gmail.com 
אודה לכם אם תצרפו לפנייתכם מלבד שם פרטי ושם משפחה, גם כתובת דואר ומיקוד, טלפון קווי וטלפון סלולארי, - זאת על מנת לעדכן את דף הקשר המשפחתי שבאתר.
 
אני מקווה שהאתר ישמש את הילדים והצעירים מבינינו להכיר את הסיפורים המיוחדים למשפחה, את בני המשפחה הרחבה, לזכור את יקירינו שנפטרו ולשמירה ו/או לחידוש קשרים בין בני המשפחה, בינם לבין עצמם.
 
שלכם.
 
מעיינה.